Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Koziegłowy - Oferty sprzedaży działek

25 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

25 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

139 000 zł1 866 m² 74,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Rosochacz, przy ulicy Zacisze. Nieruchomość o powierzchni 1866 m znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł738 m² 134,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Rzeniszowie, gm. Koziegłowy. Parametry działki: > kształt prostokąta o wymiarach ok 19m x 38,5m > powierzchnia 738m2, > bezpośrednio przy drodze gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

194 490 zł4 322 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana 43 ary w spokojnej okolicy Koziegłów (rosochacz) Szukasz miejsca pod wymarzony dom w otoczeniu zieleni i spokoju? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 088 m² 98,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Expander posiada w swojej ofercie działkę w Koziegłowach, w spokojnej dzielnicy Rosochacz. Powierzchnia: 1087 m2 Nr ewid.: 2569/6 Szer. od frontu : ok. 27.5 m Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka

Rosochacz,Koziegłowy

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną w spokojnej okolicy, powierzchnia 1000 m2. (Możliwość zakupu większej działki , scalenie) Działka o regularnym kształcie na posadowienie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 175 m² 114,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, działki z wydanymi warunkami zabudowy, koziegłowy, plebańska. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż trzy piękne działki w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 476 m² 128,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka budowlana w Rzeniszowie, gm. Koziegłowy. Parametry działki: > kształt zbliżony do kwadratu o wymiarach ok 38 m x 38,5m > powierzchnia 1.476m2, > bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

522 430 zł5 870 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest 6 wydzielonych działek budowlanych wraz z wytyczoną drogą dojazdową .Działki o powierzchni ok 900 mkw każda. Całość to 5870 mkw. Do nabycia w całości lub.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł5 000 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę o pow. ok 5000m , zabudowaną budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość położona w miejscowości Koziegłowy (pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł6 432 m² 40,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w doskonałej lokalizacji w Koziegłowach. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu działkę zlokalizowaną w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

3 699 000 zł37 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca na swoją inwestycję ? Mamy to czego szukasz! Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ok.3,7 ha znajdującą się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

153 400 zł2 112 m² 72,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Rosochacz, przy ulicy Zacisze. Nieruchomość o powierzchni 2112 m znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł10 185 m² 117,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

To doskonała oferta o wysokim potencjale inwestycyjnym. Nieruchomość w Koziegłowach, ze względu na swoje położenie przy dk91 i bliskość węzła autostrady A1, jest idealnym punktem na.

Szczegóły ogłoszenia

80 723 zł907 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest 6 wydzielonych działek budowlanych wraz z wytyczoną drogą dojazdową .Działki o powierzchni od 907 mkw. do 960 mkw. Całość to 5870 mkw. Do nabycia w całości.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł5 240 m² 79,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam uroczą działkę budowlaną na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w Koziegłowach. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 5240 m2.

Szczegóły ogłoszenia

467 000 zł706 m² 661,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane Koziegłowy k. Poznania, gm. Czerwonak. Media w drodze. Mpzp. Świetna komunikacja Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł4 580 m² 30,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 4580 m2. Szerokość ok. 21m, długość ok. 220m Dojazd ulicą Polną - droga gruntowa. Droga asfaltowa w odległości ok. 175. Uzbrojenie w drodze: sieć.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł3 150 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w spokojnym miejscu w Koziegłowach. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu działkę zlokalizowaną w spokojnym miejscu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rosochacz,Koziegłowy

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną, działka częściowo zalesiona, idealne miejsce na stworzenie swojej prywatnej oazy. Powierzchnia 2000 m2. Ostatnia linia zabudowy! Dojazd do działki prawnie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł832 m² 108,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod budowę domu przy mało ruchliwej ulicy? Ta działka jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 832 m położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł970 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, działka, 970m2, koziegłowy, rosochacz. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferta na wyłączność: sebastian Jagusiak tel.   . Oferujemy Państwu piękną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

131 000 zł3 283 m² 39,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w zacisznym miejscu w Koziegłowach. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu działkę zlokalizowaną w spokojnym miejscu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł2 292 m² 55,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna - ul. Porajska, koziegłowy (rosochacz), powiat myszkowski Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dostępem do głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł980 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, działka, 980m2, koziegłowy, rosochacz. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferta na wyłączność: sebastian Jagusiak tel.   . Oferujemy Państwu piękną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł738 m² 107,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji - 2 działki w pięknej, spokojnej okolicy (738 m2 każda), z widokiem na Jurę. Blisko las, wokół otwarta przestrzeń. szybki dojazd do Częstochowy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

720 000 zł39 219 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż rozległe gospodarstwo rolne o łącznej powierzchni 39 219 m (3,9219 ha), położone w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej do prowadzenia działalności rolniczej, agroturystyki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koziegłowy +1 km

550 000 zł55 000 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę Koziegłówki 5,5ha z rzeką. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 5,5ha zlokalizowaną w miejscowości Koziegłówki. Prezentowany.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koziegłowy +1 km

120 000 zł3 244 m² 36,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną 3244m2. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu działkę o powierzchni 3244m2 i szerokości 45m zlokalizowaną w miejscowości Koziegłówki.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koziegłowy +1 km

64 900 zł881 m² 73,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną o powierzchni 881 m2, położoną w miejscowości Rzeniszów (gmina Koziegłowy), numer ewidencyjny 585. Nieruchomość łączy zalety spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koziegłowy +1 km

189 000 zł1 476 m² 128,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koziegłowy +1 km

99 000 zł738 m² 134,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Rzeniszowie, gm. Koziegłowy. Parametry działki: > kształt prostokąta o wymiarach ok 19m x 38,5m > powierzchnia 738m2, > bezpośrednio przy drodze gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koziegłowy +1 km

2 500 000 zł12 633 m² 197,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 126,33 ar, która mieści się w Rzeniszowie przy ulicy Strażackiej. Na działce znajduje się budynek z kanałami samochodowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koziegłowy +1 km

650 000 zł14 000 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, 14000m2, działka inwestycyjna, usługowa, koziegłowy, rzeniszów. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferta na wyłączność: sebastian Jagusiak tel.   Oferujemy Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koziegłowy +1 km

1 990 000 zł30 000 m² 66,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam teren inwestycyjny o powierzchni 3 ha w Rzeniszowie przy dk 1. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu działkę usługowa o powierzchni 30000 m2 w Rzeniszowie gm.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koziegłowy +1 km

Działka siedliskowa

Siedlec Duży

61 500 zł1 200 m² 51,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną(zabudowa zagrodowa) w spokojnej okolicy, powierzchnia 1200 m2. (Możliwość zakupu większej działki , scalenie) Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koziegłowy +1 km

109 000 zł6 552 m² 16,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z potencjałem - Siedlec Duży, gm. Koziegłowy Przedmiotem oferty jest działka budowlano-rolna/siedliskowa o powierzchni 6 552 m (0,6552 ha) , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koziegłowy +1 km

249 000 zł3 100 m² 80,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, działka budowlana 3100m2, koziegłowy, mysłów. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferujemy Państwu dużą działkę budowlaną o powierzchni 3100 m2 i szerokości 25m usytuowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koziegłowy +1 km

665 000 zł12 700 m² 52,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna - woźniki! Do sprzedaży działka budowlano-rolna przy lesie o powierzchni 12 700 m2 w Woźnikach - powiat Lubliniecki. Dojazd drogą gminną (asfaltową). Betonowe słupy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koziegłowy +5 km

2 400 000 zł11 971 m² 123,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta terenów inwestycyjnych w Woźnikach (woj. śląskie), dedykowana przedsiębiorcom i inwestorom, którzy szukają lokalizacji realnie wspierającej rozwój biznesu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koziegłowy +5 km

99 990 zł985 m² 101,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości bmc prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną w Dyrdach, przy ulicy Asfaltowej, gmina Woźniki, powiat lubliniecki. Parametry działki: powierzchnia działki 985m2 działka.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koziegłowy +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Letniskowa

Rosochacz,Koziegłowy

110 000 zł1 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1100 m , zlokalizowaną w Koziegłowach, przy ul. Letniskowej. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij