Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Koziegłowy

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Działka

Rosochacz,Koziegłowy

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną w spokojnej okolicy, powierzchnia 1000 m2. (Możliwość zakupu większej działki , scalenie) Działka o regularnym kształcie na posadowienie.

Szczegóły ogłoszenia

194 490 zł4 322 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż - działka budowlana 43 ary w spokojnej okolicy Koziegłów (rosochacz) Szukasz miejsca pod wymarzony dom w otoczeniu zieleni i spokoju? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

418 000 zł52,40 m² 7 977,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Serdecznie zapraszam do zapoznania się bardzo ciekawą ofertą sprzedaży mieszkania położonego na osiedlu Leśnym w Koziegłowach w budynku z lat 90. Mieszkanie znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

650 000 zł69,90 m² 9 299 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Słoneczne 3 pokoje dla rodziny - pełna infrastruktura i spokój Jeśli szukasz mieszkania, gdzie każdy będzie miał swój pokój, przestrzeń wspólną i swobodę gotowania w osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z tarasem, ul. Poprzeczna

Koziegłowy,śląskie

2 950 000 zł470 m² 6 276,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:16 000 m²

Na sprzedaż luksusowa Rezydencja w malowniczej miejscowości miłość/koziegłowy, województwo Śląskie. Odległość od Katowic to jedynie 45 minut, do Częstochowy 20 minut. Teren bajkowy Jury.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł1 476 m² 128,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży działka budowlana w Rzeniszowie, gm. Koziegłowy. Parametry działki: > kształt zbliżony do kwadratu o wymiarach ok 38 m x 38,5m > powierzchnia 1.476m2, > bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kwiatowa

Koziegłowy,wielkopolskie

2 700 zł87 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem bardzo ciekawą propozycję: mieszkanie w nowo wybudowanym mini apartamentowcu w Koziegłowach, przy ul. Kwiatowej (niedaleko Osiedle Leśne), skraj Puszczy Zielonki. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł5 000 m² 136 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę o pow. ok 5000m , zabudowaną budynkiem mieszkalnym. Nieruchomość położona w miejscowości Koziegłowy (pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł6 432 m² 40,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w doskonałej lokalizacji w Koziegłowach. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu działkę zlokalizowaną w zacisznym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Koziegłowy

Koziegłowy,śląskie

3 699 000 zł37 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz miejsca na swoją inwestycję ? Mamy to czego szukasz! Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni ok.3,7 ha znajdującą się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

153 400 zł2 112 m² 72,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną położoną w malowniczej i spokojnej miejscowości Rosochacz, przy ulicy Zacisze. Nieruchomość o powierzchni 2112 m znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²160 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu nowoczesnych lokali użytkowych w miejscowości Koziegłowy przy ul. Warszawskiej. Cechy nieruchomości: nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Koziegłowy

Koziegłowy,wielkopolskie

980 000 zł110 m² 8 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 090 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Koziegłowach, działka objęta mpzp, 1090 m2. Wgn Poznań Krauthofera zaprasza Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł84 m² 3 154,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:552 m²

Wyjątkowa okazja! Sprzedam dom wraz zabudowaniami w Koziegłowach na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu dom na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Plebańska

Koziegłowy,śląskie

80 723 zł907 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest 6 wydzielonych działek budowlanych wraz z wytyczoną drogą dojazdową .Działki o powierzchni od 907 mkw. do 960 mkw. Całość to 5870 mkw. Do nabycia w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Gdyńska

Koziegłowy,wielkopolskie

4 305 000 zł1 170 m² 3 679,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Polecam na sprzedaż atrakcyjny budynek położony w miejscowości Koziegłowy. Budynek zlokalizowany jest przy ul. Gdyńskiej w Koziegłowach, składa się z jednokondygnacyjnej hali.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 524 m²

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej. Dom parterowy Z poddaszem I pomieszczeniami gospodarczymi, garażem I stodołą. Oferujemy do sprzedaży dom jednorodzinny, w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł5 240 m² 79,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam uroczą działkę budowlaną na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w Koziegłowach. Wgn Myszków, ul. Sikorskiego 53 G Oferujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 5240 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Koziegłowy

Koziegłowy,wielkopolskie

467 000 zł706 m² 661,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 3 działki budowlane Koziegłowy k. Poznania, gm. Czerwonak. Media w drodze. Mpzp. Świetna komunikacja Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł4 580 m² 30,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 4580 m2. Szerokość ok. 21m, długość ok. 220m Dojazd ulicą Polną - droga gruntowa. Droga asfaltowa w odległości ok. 175. Uzbrojenie w drodze: sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

540 000 zł64 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z 1990r. zlokalizowane na os. Leśnym w Koziegłowach. Nieruchomość znajduje się na III piętrze niskiego budynku. Na powierzchnię 64m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Koziegłowy,wielkopolskie

540 000 zł66,59 m² 8 109,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż jasne, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze niskiego budynku w Koziegłowach przy ul. Poznańskiej. Na powierzchnię 66,59 m2 składają się: - salon 18 m2.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł3 150 m² 40,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w spokojnym miejscu w Koziegłowach. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu działkę zlokalizowaną w spokojnym miejscu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Koziegłowy,wielkopolskie

606 000 zł63,60 m² 9 528,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż jasne, 3 pokojowe mieszkania zlokalizowane na I piętrze niskiego budynku w Koziegłowach przy ul. Poznańskiej. Na powierzchnię 63,6 m2 składają się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Rosochacz,Koziegłowy

320 000 zł2 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną, działka częściowo zalesiona, idealne miejsce na stworzenie swojej prywatnej oazy. Powierzchnia 2000 m2. Ostatnia linia zabudowy! Dojazd do działki prawnie.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł832 m² 108,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca pod budowę domu przy mało ruchliwej ulicy? Ta działka jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 832 m położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Koziegłowy,wielkopolskie

2 100 zł54,80 m² 38,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

*** doświadczenie wiedza profesjonalizm *** licencjonowany pośrednik to gwarancja bezpiecznej transakcji Polecam do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone w Podpoznańskich.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł74 m² 3 581,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 019 m²

Szukasz domu z potencjałem, który możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta nieruchomość w Koziegłowach to idealna baza pod wygodne miejsce do życia lub inwestycję. Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

478 000 zł52 m² 9 192,31 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - funkcjonalne, ustawne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52 m , które czeka na nowych właścicieli! Idealne zarówno dla rodzin, jak i osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

478 000 zł52 m² 9 192,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pok. o pow 52m2 położone na III-cim piętrze w niskim budynku, 3 pokoje + j. kuchnia i łazienka. c.o. cieplik miejski, na podłogach parkiety i płytki. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

97 000 zł970 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, działka, 970m2, koziegłowy, rosochacz. Wgn Myszków ul.Sikorskiego 53G. Oferta na wyłączność: sebastian Jagusiak tel.   . Oferujemy Państwu piękną działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

131 000 zł3 283 m² 39,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w zacisznym miejscu w Koziegłowach. Wgn Nieruchomości Myszków ul. Sikorskiego 53g Oferujemy Państwu działkę zlokalizowaną w spokojnym miejscu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

399 000 zł46,51 m² 8 578,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Jasne 2 pokoje z widokiem na zieleń Twoje własne M na Osiedlu Leśnym Mam do sprzedania 46,5-metrowe mieszkanie w Koziegłowach, które jest idealną bazą pod Twój własny projekt. Dlaczego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

609 000 zł63,77 m² 9 549,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

= na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe = = funkcjonalny układ = = Pomagamy w sprawach kredytowych = Na sprzedaż mieszkanie położone na osiedlu Leśnym w Koziegłowach. Koziegłowy to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 175 m² 114,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam, działki z wydanymi warunkami zabudowy, koziegłowy, plebańska. Wgn Myszków ul. Sikorskiego 53g. Oferujemy Państwu na sprzedaż trzy piękne działki w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

530 000 zł63,90 m² 8 294,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Polecam Państwu bardzo funkcjonalne, słoneczne 3 -pokojowe mieszkanie na os. Leśnym w Koziegłowach. Wszystkie pokoje są niezależne (2x13 mkw i 18 mkw), największy pokój jest z piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Plebańska

Koziegłowy,śląskie

522 430 zł5 870 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem sprzedaży jest 6 wydzielonych działek budowlanych wraz z wytyczoną drogą dojazdową .Działki o powierzchni ok 900 mkw każda. Całość to 5870 mkw. Do nabycia w całości lub.

Szczegóły ogłoszenia

127 000 zł2 292 m² 55,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka rolna - ul. Porajska, koziegłowy (rosochacz), powiat myszkowski Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, z szybkim dostępem do głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł1 088 m² 98,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Expander posiada w swojej ofercie działkę w Koziegłowach, w spokojnej dzielnicy Rosochacz. Powierzchnia: 1087 m2 Nr ewid.: 2569/6 Szer. od frontu : ok. 27.5 m Teren.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł738 m² 134,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana w Rzeniszowie, gm. Koziegłowy. Parametry działki: > kształt prostokąta o wymiarach ok 19m x 38,5m > powierzchnia 738m2, > bezpośrednio przy drodze gminnej,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²255 m² 15 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij