Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Koziegłowy - Oferty wynajmu działek na Śląsku

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Polna

Dąbrówka(Koziegłowy + 19 km)

8 600 zł1 720 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do wynajęcia grunt komercyjny przy trasie S11 w Dabrówce. Odległość około 500 metrów do węzła S11. Dojazd drogą serwisową wzdłuż Eski. Plac został utwardzony kostką brukową,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł1 770 m² 1,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do wynajęcia teren budowlano-inwestycyjny w bardzo bliskim sąsiedztwie lotniska - ul. Męczenników, celiny, gm. Ożarowice Nieruchomość gruntowa usytuowana bezpośrednio zbiegu dróg publicznych.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Sokalska

Spławie,Poznań(Koziegłowy + 7 km)

24 000 zł8 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wynajmę utwardzony plac - Poznań, spławie (ul. Sokalska) Wynajmę plac utwardzony o powierzchni 8 000 m zlokalizowany w Poznaniu, dzielnica Spławie, ul. Sokalska. Cena: od 3 do 5 zł/m -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Słomczyn(Koziegłowy + 15 km)

7 000 zł3 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do wynajęcia: utwardzony plac o powierzchni 3500 m2 zlokalizowany przy drodze tranzytowej dk50 w pobliżu Grójca. Miejsce doskonałe dla komisu samochodowego lub ekspozycji kamperów, domków.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Luboń(Koziegłowy + 13 km)

1 600 zł280 m² 5,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do najmu plac o powierzchni 280m2 z utwardzoną powierzchnią wysypaną ozdobnym kruszywem w Luboniu. Parcela jest ogrodzona i posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kolejowa

Woźniki(Koziegłowy + 5 km)

5 400 zł2 700 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do najmu nieruchomość położoną w Woźnikach Śląskich przy ul. Kolejowej. Nieruchomość obejmuje rampę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, Aleja Wojska Polskiego

Północ,Częstochowa(Koziegłowy + 21 km)

4 900 zł3 500 m² 1,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do dzierżawy działkę w Częstochowie, w dzielnicy Północ, przy ul. Al.Wojska Polskiego o powierzchni 3500 m2. Działka jest utwardzona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Makuszyńskiego

Północ,Częstochowa(Koziegłowy + 21 km)

7 500 zł2 500 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do dzierżawy działkę w Częstochowie, w dzielnicy Północ, przy ul. Makuszyńskiego, o powierzchni 2 500 m2. Działka : o pow. 2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Kopernika

Myszków(Koziegłowy + 9 km)

11 823 zł4 729 m² 2,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach, oferuje Państwu do wynajęcia teren zlokalizowany w Myszkowie przy ulicy Kopernika, położony na działce o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna, ul. Nowowiejska

Pyrzowice(Koziegłowy + 14 km)

13 000 zł5 100 m² 2,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pyrzowice - działka na wynajem Na wynajem działka o łącznej powierzchni 5 100 m2 , położona w Pyrzowicach przy ul. Nowowiejskiej. Działka ma regularny, prostokątny kształt oraz wymiary ok.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Żarecka

Koziegłowy,śląskie

850 zł850 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę pod dzierżawę działkę w Koziegłowach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Koziegłowy

Koziegłowy,śląskie

3 400 zł10 000 m² 0,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wynajmę działkę inwestycyjną o powierzchni 10 000 m2. Działka położona jest bezpośrednio przy trasie dk-1 w Koziegłowach. Bardzo dobry dojazd bezpośrednio z trasy dk-1. Przez.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij