Dom, ul. Warszawska

Warszawska, Koziegłowy, śląskie

  • 299 000 zł
  • 265 m²
  • 1 128,30 zł/m²

Zdjęcie

Sebastian Jagusi...

Skontaktuj się

Dom, ul. Warszawska

Warszawska, Koziegłowy, śląskie

zaktualizowane:
22 maja 2026

299 000 zł

265 m²

1 128,30 zł/m²

Dom, ul. Warszawska

Zaktualizowane: 22 maja 2026

299 000 zł 265 m² 1 128,30 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
1 300 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
-

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

1 300 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 299 000 zł (1 128,30 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 265 m², 5 pokoi; stan: surowy otwarty
  • Budynek: dom wolnostojący
  • Działka: 1 300 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Źródło: biuro nieruchomości: WGN Myszków, zaktualizowane: 22.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 181-1921

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Sprzedam dom w stanie surowym otwartym 265 m2, działka 1300 m2, Koziegłowy.

Oferta na wyłączność - WGN Nieruchomości Zawiercie

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym usytuowany w miejscowości Koziegłowy w powiecie myszkowskim.

Budynek usytuowany na działce o powierzchni około 1300 m2, w całości ogrodzonej. (...)

Agent

Sebastian Jagusiak

660 028...

660 028 844

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Sebastian Jagusiak

660 028...

660 028 844

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości